Realizacje

Polihal specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z poliwęglanu komorowego oraz litego. Wszystkie oferowane rozwiązania są bardzo wytrzymałe, idealnie zaprojektowane i co równie ważne - można je zastosować praktycznie w każdym miejscu. Do budowy każdego z nich używa się zawsze atestowanych, certyfikowanych materiałów konstrukcyjnych. Polihal zajmuje się kompleksową obsługą - produkcją i montażem, mając pełną kontrolą na całym procesem wykonawczym. W poniższej galerii można zobaczyć przykładowe realizacje Polihal.

 

Co jest oferowane?

 

Świetliki dachowe zapewniają jeszcze większy dostęp do promieni słonecznych, które niezależnie od pory dnia i roku może dostawać się do mieszkania z jeszcze większą mocą. Zaprojektowane i wykonane przez Polihal cechują się najwyższą jakością, są wytrzymałe, prezentują się niezwykle estetycznie. Polihal zajmuje się też modyfikacją tych elementów, dzięki czemu znów nabierają lepszego wyglądu i są w pełni efektywne, dostarczając dużą ilość słońca we wnętrzu.

 Wyłazy dachowe są bardzo ważnym elementem każdej budowlanej konstrukcji. Uwzględniane już na etapie projektu i lokalizowane w odpowiednim miejscu. Są to po prostu okna z klapą otwieraną pod kątem prostym, które można uchylać w różnych kierunkach - na lewą i prawą stronę oraz do góry. Dzięki nim z łatwością dostaniemy się na najwyższe kondygnacje budynku, gdzie przeprowadzimy wszelkie prace konserwacyjne, instalacyjne czy kominiarskie. Są one też niezbędne przy wymogach przeciwpożarowych, gdyż to najszybsza i czasem jedyna droga ewakuacji. 

Klapy dymowe są obowiązkowe w każdym budynku, służą do odprowadzania szkodliwych gazów i nadmiaru ciepła podczas pożaru. Dzięki nim można sprawnie przeprowadzić akcję ratunkową, ale i ograniczyć ilość niebezpiecznych substancji znajdujących się wewnątrz.

 Pasma świetlne sprawdzają się w wielu budynkach, takich jak magazynowe, centra spedycyjne, sortownie, zakłady produkcyjne, wiaty i hale przemysłowe. Stosując to rozwiązanie, ograniczamy zużycie energii elektrycznej, bo nie musimy o określonych porach używać żarówek.