Polihal

Profile aluminiowe do poliwęglanu

Profile aluminiowe do poliwęglanu

Decydując się na budowę hali produkcyjnej, magazynu czy też wiaty samochodowej, warto zastanowić się nad wyglądem dachu takiej konstrukcji. W tego typu obiektach zazwyczaj polega się wyłącznie lub w dużej mierze na zamontowanych w środku lampach, dlatego dobrym rozwiązaniem okazać się mogą świetliki. Prowadząc je wzdłuż lub wszerz budynku, zyskuje się dodatkowe źródło światła, w dodatku naturalnego, co może pomóc w obniżeniu rachunków za prąd. Do budowy tego typu świetlików przydać się mogą profile aluminiowe do poliwęglanu, które zabezpieczą, a także wzmocnią montowane konstrukcje dachowe.

Profile aluminiowe do poliwęglanu - rodzaje


Jako doświadczony producent tworzyw sztucznych wykorzystywanych w różnych celach, proponujemy szeroki wybór produktów. W asortymencie posiadamy profile aluminiowe do poliwęglanu zarówno górne, jak i dolne. Oprócz tego znajdziesz tutaj artykuły zamykające typu F. Dodatkowo oferujemy produkty z PC U i PC H łączące. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w asortymencie znalazły się także i uszczelki, które pomogą zabezpieczyć tworzone konstrukcje. Nasza firma posiada również taśmy zarówno paroprzepuszczalne, jak i pełne, by każdy klient mógł sam dopasować produkt do swojego budynku.


Realizacja indywidualnych zamówień klienta


Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostosowujemy zamówienia do Twoich potrzeb. Indywidualnie możesz wybrać, które profile aluminiowe do poliwęglanu najlepiej sprawdzą się w Twoim obiekcie, a także jakiej mają być długości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z kontrahentów może mieć inne wymagania, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu dokładnego omówienia zamówienia.